شرکت TCL برنامه ای برای عرضه گوشی تاشو در 2021 نخواهد داشت

شرکت TCL برنامه ای برای عرضه گوشی تاشو - کی سان - 3

چندی پیش شرکت TCL  اعلام کرده بود که تا قبل از پایان سال 2021 از یک گوشی تاشو رونمایی خواهد کرد ، اما به نظر می رسد چنین اتفاقی نخواهد افتاد. قطعا این یک اتفاق ناامید کننده برای طرفداران گوشی های تاشو خواهد بود. این موضوع مشخص می کند که بهتر است TCL زمان بیشتری را صرف توسعه و کامل کردن گوشی هوشمند تاشوی خود کند. با کی سان همراه باشید.

فعلا خبری از گوشی تاشو TCL نخواهد بود !

شرکت TCL برنامه ای برای عرضه گوشی تاشو - کی سان - 2

طبق گزارش CNET ، استفان استریت ، مدیر ارشد بازاریابی TCL ، گفته است که آنها تا 12 الی 18 ماه آینده هیچ گوشی هوشمند تاشویی به بازار عرضه نخواهند کرد. این یعنی تصاویری که در چند ماه اخیر از این گوشی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است، تنها یک تصویر انتزاعی و مدل مفهومی از آن می باشند.

چرا شرکت تی سی ال این تصمیم را گرفت؟

ظاهرا TCL رونمایی و عرضه این گوشی تاشو را به چند دلیل تجاری لغو کرده است. از این دلایل می توان به ضعف در انتخاب نام تجاری، استفاده از اجزای گران قیمت و عدم همه گیری گوشی های TCL در میان توزیع کنندگان جهانی اشاره نمود.

این تصمیم قبل از اعلام رونمایی گلکسی Z Flip 3 سامسونگ گرفته شد

شاید بسیاری این تصمیم TCL را پیرو عرضه گوشی تاشو گلکسی Z Flip 3 توسط سامسونگ می دانند. اما طبق اظهارات مدیر تولید TCL این تصمیم قبل از اعلام رونمایی و عرضه گلکسی زد فلیپ 3 گرفته شده بود.

شرکت TCL برنامه ای برای عرضه گوشی تاشو - کی سان - 1

ده ها سال است که شرکت TCL به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صفحه نمایش و تلفن های هوشمند، در حال توسعه محصولاتی است که فناوری های پیشرفته را با قیمت مناسب ارائه می دهند. TCL در سال های اخیر میلیاردها دلار برای تحقیق و توسعه فناوری های جدید و پیشرفت نمایشگر ها ، از جمله نمایشگرهای انعطاف پذیر و تلفن های هوشمند تاشو ، سرمایه گذاری کرده است.

بنابراین TCLهمچنان متعهد به سرمایه گذاری در فناوری های صفحه نمایش انعطاف پذیر است و بازار را به دقت زیر نظر دارد تا بهترین زمان برای عرضه گوشی هوشمند تاشو را تعیین کند.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.