خطوط پرس

کی سان صنعت ایرانیان دارای یک خط پرس طویل با تعداد زیادی از دستگاه های پرس با ظرفیت های متفاوت است.

قالب سازی متمرکز

از دستاورد های کی سان در این سال ها میتوان به احداث واحد قالب سازی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها و ماشین آلات اشاره نمود.

خطوط تزریق پلاستیک

یکی از تقاوت های چشم گیر کی سان با دیگر شرکت های تولیدی، دارا بودن تمامی امکانات تولید نظیر دستگاه های تزریق پلاستیک است.

خط رنگ الکترواستاتیک

یکی از دلایل اصلی جذابیت و تنوع رنگ در محصولات کی سان، بهره گیری از خط رنگ الکترواستاتیک به شکل اختصاصی و متمرکز است.

فعالیت های کی سان صنعت ایرانیان

خطوط تولید و مونتاژ

وجه تمایزکی سان در خطوط تولید و مونتاژ اتوماسیون، نظم کاری و برنامه ریزی یکپارچه در جهت بهینه سازی فرآیند های تولیدی می باشد.

خدمات پرینت سه بعدی

کی سان از سال 1393 با آغاز تحقیق و توسعه بر روی پرینتر های سه بعدی راه جدیدی را در دستیابی به فناوری این دستگاه ها آغاز نمود.

بازرگانی

بخش بازرگانی کی سان همواره تلاش نموده تا با تعامل سازنده در روابط تجاری خود؛ بهترین و با کیفیت ترین قطعات مورد نیاز را فراهم نماید.

خدمات فیبرنوری

شرکت کی سان به عنوان یکی از بهترین پیمانکارهای موفق شرکت مخابرات تهران در زمینه اجرای سرویسهای FTTH بر شمرده می شود.

خطوط پرس ​

بخشی از محصولات کی سان مانند کیس و منبع تغذیه کامپیوتر، با استفاده از ورق های فلزی و اشکال به وجود آمده با فلزات ساخته می شوند. قطعا تولید این محصولات بدون داشتن تجهیزات پرس و برش امکان پذیر نخواهد بود. کی سان دارای یک خط پرس طویل با تعداد زیادی از دستگاه های پرس با ظرفیت های متفاوت است. در این بخش نیز کی سان با بهره گیری از علم برنامه ریزی تولید سعی داشته تا در صورت تکمیل ظرفیت مورد نیاز خود، پاسخگوی سفارشات خدمات پرس از سوی مشتریان خود باشد.

قالب سازی متمرکز​

یکی از دستاورد های مطلوب کی سان در سال های اخیر احداث واحد قالب سازی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها و کارشناسان فنی متخصص در این زمینه است. اکنون این دستاورد تنها یک شعار نیست بلکه یک واقعیت است. ما امروز میتوانیم با الهام گرفتن از سبک روز دنیا، دستگاه های جدید، با ظاهر جدید را طراحی و تولید کنیم. قطعا با این امکان بسیاری از هزینه های تولید مانند خرید و واردات قالب آماده که با چالش های زیادی همراه است، حذف شده و این امر سبب کاهش قیمت مصرف کننده نیز خواهد شد.

خطوط تزریق پلاستیک​

یکی از تقاوت های چشم گیر کی سان با دیگر شرکت های تولیدی، دارا بودن تمامی امکانات تولید نظیر دستگاه های تزریق پلاستیک است. خط تزریق پلاستیک کی سان با دستگاه های به روز و با ظرفیت بالا، توانایی تولید صفر تا صد بدنه ی لوازم جانبی کامپیوتر و دیگر قطعات پلاستیکی را داراست. در این قسمت همه روزه سفارش های زیادی از طرف دیگر تولید کنندگان و مشتریان خدمات تزریق پلاستیک دریافت می گردد که گاها ارائه این خدمات به دلیل پر بودن ظرفیت خطوط تزریق امان پذیر نیست. اما کی سان درصدد است تا در برهه هایی خاص نیاز این عزیزان را به بهترین شکل پاسخگو باشد.

خطوط تولید و مونتاژ

یکی از تقاوت های چشم گیر کی سان با دیگر شرکت های تولیدی، دارا بودن تمامی امکانات تولید نظیر دستگاه های تزریق پلاستیک است. خط تزریق پلاستیک کی سان با دستگاه های به روز و با ظرفیت بالا، توانایی تولید صفر تا صد بدنه ی لوازم جانبی کامپیوتر و دیگر قطعات پلاستیکی را داراست. در این قسمت همه روزه سفارش های زیادی از طرف دیگر تولید کنندگان و مشتریان خدمات تزریق پلاستیک دریافت می گردد که گاها ارائه این خدمات به دلیل پر بودن ظرفیت خطوط تزریق امان پذیر نیست. اما کی سان درصدد است تا در برهه هایی خاص نیاز این عزیزان را به بهترین شکل پاسخگو باشد.

خط رنگ الکترواستاتیک

یکی از دلایل اصلی جذابیت و تنوع رنگ در محصولات کی سان، بهره گیری از خط رنگ الکترواستاتیک به شکل اختصاصی و متمرکز است. بخشی از محصولات کی سان پس از فرآیند پرس و فرم دهی وارد خط رنگ می شوند و پس از اعمال دو الی سه نوبت رنگ پوششی، جهت مونتاژ به خط مربوطه منتقل می شوند. خط رنگ کی سان یکی از بخش هایی است که معمولا در دریافت سفارشات خدماتی مشکلی نداشته می تواند در اغلب زمان ها پاسخگوی سفارشات خارج از سازمان باشد. معمولا رنگ مربوطه میتواند به صورت براق با مات بر روی قطعات اعمال شود. همچنین ایجاد پوشش ضد زنگ بر روی محصولات با بدنه فلزی از دیگر مزایای خط یکپارچه رنگ می باشد.

خدمات چاپ سه بعدی

یکی از زمینه هایی که در سال های اخیر همواره مورد توجه کی سان بوده است، توجه به تکنولوژی های روز دنیا مانند فناوری چاپ سه بعدی بوده است. کی سان از سال 1393 با آغاز تحقیق و توسعه بر روی پرینتر های سه بعدی مسیر جدیدی را در راه رسیدن به فناوری این دستگاه های جذاب آغاز نمود. این تحقیقات باعث شد که در نهایت کی سان یکی از وارد کنندگان و تولید کنندگان موفق در حوزه پرینتر های سه بعدی گردد.

اکنون بعد از گذشت شش سال کی سان علاوه بر تولید و فروش پرینتر های سه بعدی، خدماتی نظیر فروش مواد مصرفی پرینتر در یک سایت اینترنتی مستقل و ارائه خدمات چاپ سه بعدی با به روز ترین دستگاه ها به شرکت های فنی و مهندسی را در دپارتمانی مجزا انجام می دهد.

بازرگانی و زنجیره تامین

بخش بازرگانی و زنجیره تامین کی سان همواره تلاش نموده با تعامل سازنده با تولیدکنندگان و تامین کنندگان داخلی و خارجی خود، بهترین و با کیفیت ترین ماشین آلات، قطعات، مواد اولیه و سایر ملزومات تولید را فراهم نماید.

همچنین یکی از اهداف بازرگانی کی سان، صادرات محصولات تولیدی این شرکت به خارج از مرزها است. این دپارتمان همواره در راستای تحقق این هدف تلاش نموده و با بازاریابی و ارتباط فراگیر، زمینه‌ی صادرات لوازم جانبی رایانه را به خاورمیانه، اروپا و سایر کشورها مهیا می سازد.

خدمات FTTH
(اینترنت فیبر نوری)

کی­ سان با داشتن افرادی متخصص و تجربه‌ه­ای کافی در زمینه فیبر نوری امکان مشاوره برای پروژه‌های متقاضیان و همچنین بررسی مراحل کار و ایجاد یک طرح شماتیک از کار و اجرای آن با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه را فراهم نموده است. کارشناسان کی­ سان توانسته­ اند بیش از 2000 پروژه فیبر نوری را  با استفاده از این استانداردها دایر نمایند که این موجب شناخته شدن این شرکت به عنوان یکی از بهترین پیمانکارهای موفق شرکت مخابرات تهران در زمینه اجرای سرویس­‌های تانوما (FTTH) شده است. از خدمات کی سان در این حوزه میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  • مشاوره در زمینه اجرا، بستر فیبر نوری
  • تامین کننده انواع تجهیزات مورد نیاز فیبر نوری
  • کابل کشی فیبر نوری
  • مفصل بندی فیبر نوری
  • نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT و تست OTDR و آنالیز خطوط فیبر نوری
  • مشاوره، تهیه و توزیع تجهیزات شبکه
  • اجرای انواع پروژه های شبکه در بخش Active  و Passive
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.