شیائومی میخواهد تا 3 سال آینده اولین تولید کننده گوشی های هوشمند شود!

شیائومی برترین تولیدکننده گوشی هوشمند - کی سان - 3

شیائومی اوایل امروز یک رویداد رونمایی برگزار کرد که در آن از چندین محصول جدید برند خود، از جمله سری گوشی های هوشمند شیائومی 12، رابط کاربری MIUI 13 و واچ S1 رونمایی کرد. اما این تنها محصولات و خدمات این شرکت نبودند که در این کنفرانس معرفی شدند، بلکه لی جون مدیرعامل و موسس شیائومی برای اعلام برنامه‌های آتی شرکت روی تریبون رفت.

شیائومی بزرگ ترین تولید کننده گوشی های هوشمند تا 3 سال آینده خواهد بود.

شاید بدانید که در اوایل سال جاری، شیائومی برای مدت کوتاهی در مجموع ارسالهای جهانی از شرکت اپل پیشی گرفت و در این مدت به دومین تولیدکننده بزرگ گوشی‌های هوشمند در جهان تبدیل شد. اکنون، مدیرعامل این کمپانی میگوید این شرکت در نظر دارد تا در سه سال آینده به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شود.

شیائومی برترین تولیدکننده گوشی هوشمند - کی سان - 2

انتظار می‌رود که برای رسیدن به این هدف، این شرکت ابتدا بر افزایش فروش خود در بازار چین تمرکز خواهد کرد. از آنجایی که 70 درصد از فروش گوشی‌های هوشمند در چین از طریق فروشگاه‌های فیزیکی انجام می‌شود، شیائومی قصد دارد تا سه سال آینده نرخ فروش‌ خود را به سی هزار دستگاه افزایش دهد.

مدیرعامل شیائومی میگوید از آنجایی که شیائومی قصد دارد پیشرو فروش گوشی های هوشمند در جهان باشد، هیچ برندی را به طور خاص (اپل) هدف قرار نخواهند داد و بر تولید محصولاتی تمرکز خواهد کرد که بتواند با همه برندهای برتر در دنیا رقابت کند.

شیائومی برترین تولیدکننده گوشی هوشمند - کی سان - 1

در حال حاضر، این شرکت در رتبه سوم تولیدکنندگان گوشی در جهان قرار گرفته‌و از اپل عقب تر است. با این حال، سامسونگ همچنان برتری قابل توجهی نسبت به این دو برند دارد. اگر شیائومی قصد دارد به این هدف برسد، ممکن است شاهد تحرکات بازاریابی این برند در بازار اروپا باشیم، جایی که سامسونگ اخیرا جایگاه خود را از دست داده‌است.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار فناوری با کی سان همراه باشید.

منبع : GIZMOCHINA

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.