طبق یک گزارش ، شیائومی در حال حاضر بزرگترین تولید کننده تلفن هوشمند در جهان است

شیائومی در حال حاضر بزرگترین تولید کننده تلفن هوشمند در جهان است- کی سان - 1

چندی پیش گزارشی منتشر شد که نشان می داد به تازگی شرکت بزرگ شیائومی ، جای اپل آمریکایی را در صدر جدول تولید کنندگان گوشی های هوشمند در جهان گرفته است. این نتیجه ای است که از تحلیل و تجزیه اطلاعات و آمار به دست آمده از سه ماهه دوم سال جاری میلادی حاصل شده است. با این حال طبق گزارشی که Counterpoint Research  در ژوئن 2021 منتشر کرد می توان به این نتیجه رسید که این برند چینی گوشی های هوشمند در ماه ذکر شده رتبه اول را کسب کرده است. این اولین باری است که شیائومی در نمودارهای جهانی مقام اول را کسب کرده است.

شیائومی پر قدرت تر از همیشه رو به جلو می رود !

ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت در سه ماهه سوم سال 2021 در چه وضعیتی قرار خواهد گرفت. تا زمانی که تجزیه و تحلیل سه ماهه سوم به صورت کامل به پایان برسد ، این احتمال وجود دارد که سامسونگ هنوز بتواند موقعیت برتر خود را بین رقبا حفظ کند. صرف نظر از این که ، تجزیه و تحلیل Counterpoint و سایر شرکت ها ثابت می کند که شیائومی یک تهدید واقعی و جدی برای تسلط سامسونگ بر بازار موبایل خواهد بود.

شیائومی در حال حاضر بزرگترین تولید کننده تلفن هوشمند در جهان است- کی سان - 2

بازار گوشی های هوشمند در سال گذشته با یک طوفان واقعی همراه بود که می توان شیائومی را برنده ی آن دانست. تجارت تلفن های هوشمند سامسونگ کند شده است ، هواوی اساسا در بازار وجود نداشته و به قولی محو شده است و چندی پیش ال جی رسما اعلام کرده است که از تجارت تلفن های هوشمند به طور کامل خارج خواهد شد. این امر باعث شده است تا شیائومی رشد چشمگیری در بین این رقبای مدعی داشته و به وضوح پیشرفت کند.

تاکنون به نظر می رسد که گزارشات اخیر شیائومی را سکان دار بازار گوشی های هوشمند جهان در آینده می دانند. نظر شما چیست؟ آیا گوشی های تاشوی سامسونگ می توانند ورق را بر گردانند، یا شاید شیائومی با عرضه گوشی های مقرون به صرفه و حرفه ای قدرت بیشتری به دست خواهد آورد؟

با کی سان همراه باشید.

منبع : Android Authority

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.