کدام یک از قلمهای سری S Pen با گلکسی Z Fold 3 سازگار هستند؟

گلکسی Z Fold 3 - کی سان - 1

حتما با خبر شده اید که گلکسی Z Fold 3 با قلم S Pen سازگار خواهد بود. اما این که کدام نسخه از قلم های سامسونگ که با نام S Pen معروف هستند، با این گوشی هوشمند سازگار خواهند بود مورد سوال خیلی از کاربران است. حتی درست استفاده کردن از قلم S Pen بر روی نمایشگر گوشی های هوشمند سامسونگ یک نکته مهم و ضروری است. چرا که نمایشگر گوشی های تاشوی سامسونگ نیز همگی به میزان زیادی در برابر خراش و ضربه حساس می باشند. در واقع شما باید مطمئن شوید که از قلم S Pen به درستی استفاده می کنید. چرا که استفاده نادرست از آن می تواند باعث آسیب های جدی و پر هزینه گردد.

دراین مطلب قصد داریم به معرفی قلم های سازگار با گلکسی Z Fold 3 سامسونگ بپردازیم.  با کی سان همراه باشید.

از کدام S Pen استفاده کنیم؟ استفاده صحیح از S Pen چگونه است؟

گلکسی Z Fold 3 - کی سان - 2

بنابر دلایلی سامسونگ مجبور بود نسخه های جدیدی از S Pen را برای کار با Galaxy Z Fold 3 طراحی و تولید کند. سری جدید از قلم های S Pen ، S Pen Fold Edition  و S Pen Pro ، نام دارند. این قلم ها دارای چند ویژگی مثبت و کارا هستند ، مانند این که نوک آنها به هنگام فشار زیاد ، به صورت اتوماتیک جمع شده و جهت جلوگیری از آسیب به صفحه نمایش به داخل خودکار فرو می روند.

آیا قلم S Pen قدیمی بر روی گلکسی Z Fold 3 کار می کند؟

قلم های S Pen قدیمی که بر روی سری نوت ارائه می شدند، ممکن است برروی این گوشی هوشمند کار کنند. اما استفاده از آن را به دلیل داشتن فیزیک آسیب زننده ( بزرگی نوک قلم و تیز بودن آن) توصیه نمی شود.

گلکسی Z Fold 3 - کی سان - 3

بنابراین بهتر است دارندگان گوشی گلکسی Z Fold 3 از دو قلم جدید یاد شده استفاده کنند. چرا که S Pen قدیمی دارای نوک بزرگتری بوده و قابلیت جمع شوندگی را نخواهد داشت.

اگر تا به حال تجربه خوب و بد در استفاده از قلم های سامسونگ را داشته اید ، آن را با ما در میان بگذارید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.