قابلیت Twitter Spaces بدون نیاز به ثبت نام در دسترس خواهد بود

توئیتر اسپیسز - کی سان - 4

اواخر سال گذشته‌بود که توییتر از یک قابلیت جدید در شبکه اجتماعی خود با رویکردی نوآورانه خبر داد. قابلیت Twitter Spaces (فضاهای توییتر) که محیطی شبیه به برنامه کلاب هاوس را در اختیار کاربران توییتر قرار خواهد داد.

البته اگرچه مدتی طول کشید تا این قابلیت به طور گسترده‌در دسترس عموم کاربران قرار گیرد، اما هم اکنون هر کاربر می تواند در پلتفرم توییتر به این ویژگی دسترسی داشته‌باشد.

نکته ای که خیلی جالب بنظر می رسد آن است که توییتر می خواهد با در دسترس قرار دادن Twitter Spaces برای افراد خارج از توییتر، دامنه استفاده از این ویژگی را گسترش دهد.

قابلیت Twitter Spaces - ریمووین مگ - 3

کاربران وب می توانند بدون داشتن اکانت توییتر از Twitter Spaces استفاده کنند !

به زبان ساده، دسترسی به Spaces دیگر نیازی به ثبت نام در حساب کاربری توییتر ندارد. فقط یک نکته در اینجا وجود دارد که اگرچه کاربرانی در توییتر ثبت نام نکرده‌اند می توانند به مکالمات صوتی Spaces گوش بدهند، اما آنها نمی توانند در مکالمات و مباحث مشارکت کنند.

در همین راستا از این هفته، میزبان‌های Spaces می‌توانند یک لینک مستقیم را برای هر کسی در وب ارسال کنند تا آن شخص بتواند به آن گوش دهد. اما باید گفت که این ویژگی در حال حاضر فقط در نسخه وب فعال می باشد.

علاوه بر این اکنون توییتر به همه دارندگان حساب توییتر اجازه می دهد تا یک Spaces برای خود ایجاد کنند. در حالی که این قابلیت قبلا فقط محدود به کاربرانی با 600 فالوور یا بیشتر بود.

قابلیت Twitter Spaces - ریمووین مگ - 1

قطعا بر کسی پوشیده‌نیست که توییتر در حال آزمایش چند ویژگی جدید برای بروز ماندن و همگام ماندن با صنعت شبکه های اجتماعی است و در همین راستا با ارائه راهکار ها و قابلیت های نوآورانه ، همواره در رقابت تنگاتنگ با دیگر همتایان خود خواهد بود. نظر شما درباره این شبکه اجتماعی چیست؟ آیا تا به حال از قابلیت Twitter Spaces استفاده کرده‌اید؟

با کی سان همراه باشید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.