سامسونگ در سال 2021 بیش از 7 میلیون گوشی هوشمند تاشو تولید می کند

گوشی هوشمند تاشو - کی سان - 2

سامسونگ در سال 2021 بیش از 7 میلیون گوشی هوشمند تاشو تولید خواهد کرد. این اطلاعات از راس یانگ ، عضو مشاوران زنجیره تامین نمایشگر های سامسونگ (DSCC) دریافت شده است، چرا که آن را در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشته است. وی همچنین نمودار نسبتا جالبی را به اشتراک گذاشته که نشان می دهد سامسونگ در نیمه دوم سال جاری میلادی تمام تلاش خود را کرده است تا تولید گوشی های تاشوی خود را در ماه های جولای و آگوست به میزان بسیار بالایی برساند.

تولید بیش از 7 میلیون گوشی هوشمند تاشو در سال 2021 توسط سامسونگ

 

گوشی هوشمند تاشو - کی سان - 1

به گفته راس یانگ ، تولید تلفن های هوشمند تاشو این شرکت باید برای 4 ماه متوالی از 1 میلیون دستگاه عبور کند. باید گفت که این رقم در سال 2021 در مقایسه با سال 2020 به میزان 251 درصد افزایش یافته است. حالا نیازی به گفتن نیست که به وضوح این رشد نسبت به سال گذشته بسیار قابل توجه است. بر اساس برخی گزارشات دیگر ، این روند در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت. این بدان معناست که ما همچنان تلفن های هوشمند تاشو بیشتر و بیشتری در بازار خواهیم دید.

بر اساس نمودار به اشتراک گذاشته شده در بالا ، متوجه تفاوت تولید سری Z Fold و Z Flip در سال 2020 و 2021 خواهید شد. این میزان رشد در اینجا به راحتی قابل مشاهده خواهد بود.

آیا شما به گوشی های تاشو علاقه مند هستید؟

با این که به نظر می رسد تعداد کمی از افراد به گوشی های تاشوی سامسونگ علاقه مند هستند. اما پیش خرید مدل های جدید Z Flip و Z Fold در کره جنوبی بیش از حد امیدوار کننده بوده و فراتر از انتظارات سامسونگ به نظر می رسد.

گوشی هوشمند تاشو - کی سان - 3

سامسونگ همچنان پیشتاز بازار تاشوها بوده و خواهد ماند … حداقل در آینده ی نزدیک

بدون شک سامسونگ پیشتاز بازار تاشوها در جهان است و این روند به احتمال زیاد به این زودی تغییر نمی کند. تعدادی از شرکت های دیگر مانند گوگل نیز جهت تولید گوشی های تاشو سخت در تلاشند، اما همه میدانیم که سامسونگ هنوز یک قدم جلوتر است.

با اخبار کی سان همراه باشید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.