سامسونگ قابلیت OIS را برای همه گوشی های گلکسی A به ارمغان می آورد

سامسونگ قابلیت OIS - 2

بر اساس آخرین شنیده ها ، نسل جدید میان رده های سری گلکسی A سامسونگ همگی از ویژگی تثبیت کننده نوری تصویر (Optical Image Stabilization) یا همان قابلیت OIS برخوردار خواهند بود. در واقع سامسونگ قصد دارد از سال 2022 به بعد ، قابلیت OIS را به کل مجموعه Galaxy A وارد کند.

قابلیت OIS چیست؟

اگر نمی دانید OIS چیست، باید گفت قابلیت OIS فناوری است که دوربین را در صورت لرزش دست یا لرزش و ضربه های ناگهانی هنگام ضبط با حرکت فیزیکی لنز یا حسگر تثبیت می کند. در واقع OIS حرکات و لرزش های ناخواسته را جبران کرده که البته ممکن است این موضوع به تصویر خروجی اثر بگذارد. همچنین فناوری OIS به عکاسی در نور کم کمک بسزایی خواهد کرد.

سامسونگ قابلیت OIS - ریمووین شاپ - 1

چند سال پیش ،OIS  به عنوان یک ویژگی ممتاز محسوب شده و فقط در گوشی های هوشمند رده بالا و پرچمدار یافت می شد. با این حال ، با افزایش رقابت در میان تولید کنندگان ، این ویژگی آغاز به ارائه در گوشی های میان رده شد. در همین راستا سامسونگ امسال OIS را به چند گوشی هوشمند سری A اضافه کرد. یعنی در حالی که  Galaxy A52، Galaxy A72  و Galaxy A22 4G در سری گوشی های میان رده سامسونگ قرار می گیرند، از این ویژگی برخوردار خواهند بود.

سامسونگ برای جایگاه اول در تلاش است

سامسونگ قابلیت OIS - ریمووین شاپ - 3

در ادامه باید گفت ، ظاهرا شرکت کره ای قصد دارد قابلیت OIS را به مدل های ارزان تر Galaxy A نیز وارد کند. گزارشات نشان می دهد که سامسونگ می خواهد سبد تلفن های هوشمند ارزان قیمت خود را تقویت کند، زیرا اخیرا رقبای چینی آن را در دست گرفته اند. در حال حاضر سامسونگ، رتبه برتر در صنعت گوشی های هوشمند را به شرکت چینی شیائومی واگذار کرده است، که این یک تهدید اساسی برای این غول کره ای خواهد بود.

با کی سان همراه باشید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.