‌بروزسانی رابط کاربری One UI 4.0 برای گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3 در دسترس قرار گرفت

‌بروزسانی رابط کاربری One UI 4.0 - کی سان - 1

بر اساس گزارشات اخیر، سرانجام سامسونگ همه مشکلات مربوط به نسخه پایدار رابط کاربری One UI 4.0 مبتنی بر اندروید 12 را برطرف کرده‌است. این بروزرسانی بزرگ هم اکنون در سراسر جهان برای دستگاه‌های گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3 سامسونگ در دسترس قرار گرفته‌است.

در همین راستا، گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس و گلکسی اس 21 اولترا نیز به زودی این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

رابط کاربری One UI 4.0 برای گلکسی Z Fold 3 و Z Flip 3 منتشر شد.

سامسونگ برای اولین بار در اواسط نوامبر سال جاری، بروزرسانی پایدار One UI 4.0 را برای سری گلکسی S21  منتشر کرد. گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 نیز چند هفته بعد از آن این آپدیت را دریافت کردند. اما بعد از آن مشکلات فراوانی به وجود آمد.

‌بروزسانی رابط کاربری One UI 4.0 - کی سان - 2

این به روزرسانی باعث بروز مشکلات متعددی در دو گوشی تاشو جدید سامسونگ شد و این شرکت را موقتا مجبور به جلوگیری از انتشار این رابط کاربری برای این دو گوشی کرد. اگرچه چند روز بعد سامسونگ این مشکل را رفع کرد، اما مشکل سازگاری با Google Play باعث تعلیق مجدد آن شد. اکنون بعد از گذشت چند ماه، به نظر می رسد این مشکلات برطرف شده است.

این رابط کاربری برای گلکسی اس 21 نیز منتشر شد.

اوایل امروز، سامسونگ آپدیت پایدار One UI 4.0 را برای سری گلکسی اس 21، گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 در کشور کره جنوبی از سر گرفت.

‌بروزسانی رابط کاربری One UI 4.0 - کی سان - 3

شایان ذکر است، Galaxy Z Fold 2 نیز از امروز به‌روزرسانی پایدار One UI 4.0 را دریافت می‌کند. عرضه این بروزرسانی در برخی از کشورهای اروپایی آغاز شده‌است، اما کمی زمان میبرد تا به بقیه نقاط جهان برسد.

همچنین یکی از مدیران ارشد سامسونگ اخیرا اعلام کرده است که سری گلکسی S20 دیگر نسخه‌های بتای One UI 4.0  را دریافت نخواهند کرد.

با کی سان همراه باشید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.