نسخه های بین المللی گلکسی زد فولد 2 ، وصله امنیتی سپتامبر را دریافت خواهند کرد

گلکسی زد فولد 2 - کی سان - 1

سامسونگ گلکسی زد فولد 2 در حال دریافت یک به روزرسانی دیگر سیستم عاملی است که همراه با وصله امنیتی آن در سپتامبر 2021 ارائه می شود. گزارش شده است که این به روزرسانی در سراسر جهان در حال انتشار بوده و کاربران در برخی از مناطق در حال دریافت اعلان به روزرسانیمی باشند. حجم این به روز رسانی 200 مگابایت بوده و با شماره نسخه F916BXXS2EUI ارائه شده است.

شایان ذکر است که برخی از کاربران Galaxy Z Fold 2 در آلمان چند هفته پیش به روز رسانی امنیتی سپتامبر را دریافت کردند. بنابراین این به روزرسانی جدید فقط برای کاربران بین المللی این تلفن هوشمند اعمال خواهد شد.

گلکسی زد فولد 2 - کی سان - 2

همانطور که در مورد اکثر به روزرسانی های امنیتی صدق می کند ، سامسونگ فهرستی شامل تغییرات را ارائه کرده است. در فهرست اخیر هیچ ویژگی جدیدی در سرور وجود نداشته و اغلب به رفع اشکالات و پیشرفت های امنیتی اشاره دارد.

سامسونگ به تازگی گلکسی زد فولد 2 را با رابط کاربری One UI 3.1.1 به روز کرده است

چندی پیش بود که سامسونگ سریعا پس از رونمایی از گلکسی زد فولد 3 آپدیت One UI 3.1.1 را برای زد فولد 2 ارائه کرد.  در واقع سامسونگ با این کار، دارندگان گلکسی زد فولد 2 را پس از رونمایی از زد فولد 3 دل گرم کرد. به شکلی که ویژگی های اساسی و کاربردی را با این آپدیت به زد فولد 2 اضافه نمود.

گلکسی زد فولد 2 - کی سان - 3

 برخی از ویژگی های جدیدی که با این بروزرسانی برای Z Fold 2 فراهم شد عبارتند از قابلیت کاربری Drag & Split ، پنجره چندمنظوره ارتقا یافته ، نوار وظیفه پایدار ، نسبت ابعاد سفارشی ، صفحه تقسیم شده برای برنامه ها و بسیاری دیگر از این قبیل !

این در حالی است که برای نسل اول Z Fold نیز باید بروز رسانی رابط کاربری عرضه شود، اما متاسفانه زمان دقیقی از عرضه آن در دست نیست.

با کی سان همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.