ساعت هوشمند گوگل به زودی با نام پیکسل واچ معرفی خواهد شد

ساعت هوشمند گوگل - کی سان - 1

پس از شایعات فراوان سرانجام ساعت هوشمند گوگل با نام پیکسل واچ معرفی و عرضه خواهد شد. به نظر می رسد گوگل در حال برنامه ریزی برای عرضه این ساعت هوشمند در ماه می سال جاری میلادی باشد.

حدود یک سال پیش بود که شایعاتی از معرفی و عرضه پیکسل واچ در فضای مجازی پیچید. همچنین رندر های زیادی از این دستگاه منتشر شد. اما با توجه به همه‌گیری بیماری ها، مشکلات مربوط به کمبود جهانی تراشه و سایر مشکلات زنجیره تامین تاخیر زیادی در تولید این دستگاه توسط گوگل بوجود آمد.

آیا زمان عرضه ساعت هوشمند گوگل نزدیک است؟

باید گفت گوگل هنوز وجود دستگاه پیکسل واچ را تایید نکرده‌است، چه برسد به اینکه بدانیم چه زمانی این ساعت هوشمند برای خرید یا پیش‌سفارش در دسترس خواهد بود. اما می توان از جریان هایی این خبر را به راحتی برداشت کرد.

ساعت هوشمند گوگل  - کی سان - 2

افشای تاریخ انتشار پیکسل واچ می تواند نشان دهنده زمان برگزاری Google IO باشد

بر اساس اخبار اخیر، کنفرانس سالانه توسعه دهندگان گوگل (Google IO) می تواند همان زمان رونمایی از ساعت هوشمند گوگل با نام Pixel Watch باشد.

همان طور که می دانیم هیچگاه گوگل عرضه دستگاه های خود را به رویداد های سالیانه ادغام نمیکند. حداقل تا به حال اینگونه بوده‌است. برای مثال این کمپانی جهت معرفی موبایل های جدید خود همیشه رویداد مخصوصی در پاییز برگزار میکند.

ساعت هوشمند گوگل  - کی سان - 3

اما به نظر این بهترین فرصت گوگل است تا بتواند علاوه بر رونمایی از پیکسل واچ، سیستم عامل جدید ساعت های هوشمند خود را با نام Wear OS 3 رونمایی کند. پیش از این، این سیستم عامل فقط بر روی ساعت های هوشمند جدید سامسونگ یعنی گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک در دسترس بوده‌است.

با تمامی این اوصاف به نظر میرسد زمانی بهتر از کنفرانس سالانه توسعه دهندگان گوگل برای این کار وجود نخواهد داشت و سرانجام گوگل پیکسل واچ را در تاریخ 26 می 2022 عرضه خواهد کرد.

با کی سان همراه باشید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.