گوگل تاریخ عرضه گوشی هوشمند پیکسل 6 را افشا کرد

گوشی هوشمند پیکسل 6 - کی سان - 2

گوگل خبرهای جدیدی راجع به گوشی هوشمند پیکسل 6 در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. این در حالیست که این شرکت علاوه بر به اشتراک گذاری اولین تبلیغ ویدیویی پیکسل 6 ، تصویری را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که به نظر می رسد تاریخ عرضه این گوشی را فاش می کند.

گوگل تاریخ عرضه پیکسل 6 را از طریق اینستاگرام اعلام کرده است !

در تصاویر منتشر شده از سوی گوگل به نظر می رسد که پیکسل 6 از ابتدا از سیستم عامل اندروید 12 بهره خواهد برد. البته باید گفت که هنوز گوگل به طور خاص و واضح تاریخ عرضه یا مواردی از این دست را ذکر نکرده است. با این حال ، تصویری که این شرکت به اشتراک گذاشت ، تاریخی را بر روی نمایشگر گوشی نشان می دهد که میتواند یک نشانه از روز عرضه این گوشی هوشمند باشد.

با نگاه کردن به این تصاویر متوجه خواهید شد که تاریخ در ابزارک ساعت پیکسل 6 موجود در تصاویر، سه شنبه 19 اکتبر را نشان می دهد. بله، بسیار تعجب آور است ، که میتوانیم در تقویم ماه آینده سه شنبه 19 اکتبر را مشاهده کنیم.

گوشی هوشمند پیکسل 6 - کی سان - 3

البته توجه داشته باشید که تمامی این صحبت ها در حد حدس و گمان است. اما تقریبا میتوان قطع به یقین گفت که گوشی هوشمند پیکسل 6 در پاییز امسال رونمایی و عرضه خواهد شد.

دو گوشی هوشمند جدید گوگل به زودی عرضه می شوند

خبر ها حاکی از آن است که این بار گوگل با دو گوشی قدرتمند پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو وارد بازار رقابت خواهد شد.

هر دو دستگاه دارای طراحی ممتاز خواهند بود

گوشی هوشمند پیکسل 6 - کی سان - 1

بر خلاف گوشی های قبلی گوگل ، این بار این دو گوشی از طراحی چشم نواز و متفاوتی برخوردار خواهند بود. البته تفاوت های جزئی میان پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو وجود خواهد داشت. پیکسل 6 پرو دارای صفحه نمایشگر خمیده با حاشیه های نازکتری نسبت به پیکسل 6 بوده و یک دوربین اضافه تر در پشت خود خواهد داشت.

با کی سان همراه باشید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.