منابع آگاه قلم S-Pen داخلی را برای گلکسی اس 22 اولترا تأیید کرده اند

گلکسی اس 22 اولترا - کی سان - 3

اخیرا منابع آگاه تأیید کرده اند که سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا از یک قلم S-Pen داخلی بهره خواهد برد. شایعه ی این اتفاق زمانی قوت گرفت که با توجه به صحبت های اخیر بزرگان سامسونگ ممکن است در آینده ای نزدیک سری گلکسی اس جایگزین سری گلکسی نوت شود.

بسیاری از منابع تأیید می کنند که گلکسی اس 22 اولترا با S-Pen داخلی عرضه  خواهد شد

گلکسی اس 22 اولترا - کی سان - 2

اخیرا خبرگزاری Ice Universe تصویری جدید از یک گوشی هوشمند در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشته است. تصویری که نشان می دهد یک گوشی هوشمند جدید با فضای اختصاصی برای قرار گیری قلم S-Pen در راه خواهد بود.

البته که الزاما این گوشی گلکسی اس 22 اولترا نیست. اما می توان این تصویر را حدس و گمانی راجع به پرچمدار بعدی سامسونگ دانست.

متأسفانه گلکسی زد فولد 3  دارای جایگاه داخلی برای قرار گیری S-Pen نیست !

همچنین می توان یکی دیگر از دلایلی که سامسونگ را به این تصمیم سوق داده است گلکسی زد فولد 3  دانست. متأسفانه گلکسی زد فولد 3  دارای جایگاه داخلی برای قرار گیری S-Pen نیست ! این یعنی کاربر باید مبلغ زیادی را برای خرید یک گوشی تاشو پرداخت کرده در حالی که از S-Pen پشتیبانی میکند اما هیچ جایگاهی در داخل خود برای قرار گرفتن آن ندارد.

گلکسی اس 22 اولترا - کی سان - 1

بنابراین این یک تصمیم منطقی خواهد بود که سامسونگ بخواهد اشتباه صورت گرفته در طراحی گلکسی زد فولد 3 را در گلکسی اس22 اولترا تکرار نکند.

گلکسی اس 22 اولترا در ژانویه سال آینده رونمایی خواهد شد. شایان ذکر است که این گوشی در کنار Galaxy S22 و Galaxy S22+ رونمایی شده ، در حالی که تولید انبوه این سه گوشی در نوامبر 2022 آغاز می شود.

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری با اخبار کی سان همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.