گوگل ادعا می کند که محبوب ترین عبارت جستجو در بینگ “Google” است !

محبوب ترین عبارت جستجو در بینگ "Google" است ! - کی سان - 1

تسلط و تمرکز اصلی گوگل در کسب و کار اختصاصی خود بهبود جستجوی آنلاین است. با این حال ، این شرکت به دلیل یک فرضیه با یک مشکل قانونی در اتحادیه اروپا رو به رو است. بر اساس گزارش بلومبرگ ، یک وکیل گوگل ادعا کرده است که محبوب ترین عبارت جستجو در موتور جستجوی Bing مایکروسافت عبارت “Google” است !

شرکت بینگ در حال حاضر به دلیل اقدامات ضد رقابتی گوگل در زمینه اپلیکیشن ها و مرورگر های اندرویدی درخواست 5 میلیارد دلار غرامت از سوی اتحادیه اروپا را دارد.

وکلای گوگل اطلاعاتی را در دادگاه عمومی اتحادیه اروپا اعلام کردند

به نقل از آلفونسو لامادرید ، وکیل نمایندگی آلفابت، مردم از این شرکت به دلیل انتخاب خود استفاده می کنند ، نه به این دلیل که مجبور هستند. وی می گوید : سهم بازار گوگل در جستجوی کلی با نظرسنجی های مصرف کنندگان مطابقت دارد که نشان می دهد 95 درصد از کاربران گوگل را به دیگر موتورهای جستجو رقیب ترجیح می دهند. او می گوید محبوب ترین عبارت جستجو در موتور جستجوی Bing مایکروسافت عبارت “Google” است !

در حکم مربوط گفته شد که Google به طور ناعادلانه ای برنامه های شرکت بینگ را با تبدیل جستجوی Google به عنوان گزینه پیش فرض در مرورگر ها و اپلیکیشن های اندرویدی از بین می برد. البته شایان ذکر است که بینگ به طور معمول مرورگر پیش فرض در سیستم عامل های ویندوز مایکروسافت بوده و موتور جستجوی پیش فرض در مرورگر Microsoft Edge به حساب می آید.

با این حال ، نیکلاس خان ، نماینده کمیسیون اتحادیه اروپا ، این ادعاها را رد کرده است. وی افزود که مدل های تجاری این دو شرکت متفاوت است.

همچنین یکی دیگر از وکلا می گوید که گوگل به تولید کنندگان پول می دهد تا جستجوی گوگل را بر روی تلفن های خود نصب کنند.

اکنون مقامات اتحادیه اروپا تحقیقات خود را درباره ادعاهایی مبتنی بر اینکه گوگل شرکت ها را مجبور به استفاده از دستیار Google به عنوان دستیار مجازی پیش فرض در موبایل ها و تبلت ها کرده است را آغاز کردند.

این موضوع همچنان یکی از موارد پررنگ در جنگ موتور جست و جو های دیگر با گوگل است که همیشه بررسی آن به زمان بیشتری احتیاج خواهد داشت.

با کی سان همراه باشید.

منبع : Android Headlines

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.