الکسا می‌تواند در مواقع اضطراری ناجی شما باشد!

آمازون به تازگی آخرین رویداد خود را برگزار کرده است. در طول این رویداد، در مورد برخی از موارد اضافه شده به الکسا صحبت شد و طبق گفته آمازون از طریق Engadget ، الکسا با یک ویژگی کمک اضطراری جدید عرضه می‌شود که می تواند جان شما را نجات دهد.

دستیارهای صوتی همیشه در صورت نیاز در کنار شما هستند؛ می‌توانید آنها را برای جستجوی دستور العمل‌ها، دریافت اطلاعات ترافیک، جستجوی آهنگ‌ها و موارد دیگر احضار کنید. با این حال، اگر در مشکل جدی باشید چه؟ اگر زندگی شما در خطر باشد چه؟ خب، آمازون چیزی برای شما دارد تا شما و خانواده‌تان را ایمن نگه دارد!

آمازون دستیار اضطراری الکسا را معرفی کرد

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده به کمک پزشکی نیاز دارید، این یک ویژگی مفید است. در مواقع اضطراری، می‌توانید به سادگی «الکسا، برای کمک تماس بگیر» وقتی این کار را انجام دادید، الکسا تیم امدادی را به خانه شما می‌فرستد.
هنگامی که برای اولین بار در برنامه اضطراری ثبت نام می‌کنید، اطلاعات خاصی مانند آدرس خود، داروهایی که باید مصرف کنید، آلرژی ها و سایر اطلاعات مربوط به سلامت را باید وارد کنید.

از آنجایی که آمازون قبلاً این اطلاعات را از شما دریافت کرده، هنگام تماس اضطراری دیگر نیاز به دستیار نیست و تیم امدادی مستقیم به خانه شما اعزام می شوند؛ این یک راه خوب و آسان برای دریافت سریع کمک اضطراری به خانه شما است.

کمک اضطراری الکسا به زودی به بازار آمریکا می آید، اما زمان انتشار در کشورهای دیگر مشخص نیست.

دستیار اضطراری الکسا 6 دلار در ماه برای شما هزینه خواهد داشت، اگر نمی خواهید با پرداخت های ماهانه خود را خسته کنید، یک برنامه 59 دلاری در سال وجود دارد که می توانید آن را نیز انتخاب کنید.

این ویژگی با تمام دستگاه های دارای الکسا سازگار خواهد بود. بنابراین اگر همچنان از نسل اول اسپیکر الکسا در سال 2014 استفاده می‌کنید نیز می‌توانید به این ویژگی دسترسی داشته باشید.

منبع : Android Headlines

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.